Antalya Kültür Mahallesinde, Akdeniz Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunan ve aile işletmesi olan kız apartımızda öğrencilerin ve misafirlerimizin evlerinde gibi hissetmeleri için her şey özenle düşünülmüş ve bu doğrultuda tasarlanmıştır.

İmkanlarımız

1-2-3-4 Kişilik Lüks Odalar

Salilyas Apart olarak aile bütçesine ve misafirlerimize yaşam alışkanlıklarına uygun şekilde tasarlamış olduğumuz oda seçenekleri ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Odalarımızda yüksek standartlarda yataklarımız, her öğrenci için gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır.

Güvenlik & Kamera Hizmeti

Apartımızın iç ve dış mekanları ve ortak kullanım alanları 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altındadır. Sorumlu bayan gece personelimiz ve güvenlik görevlimiz nöbetçi olarak apartımızda bulunmaktadır.

Bahçe ve Dinlenme Salonu

Bahçemizde öğrencilerimizin boş zamanlarını geçirebileceği açık ve kapalı alanlar mevcuttur. Dinlenme salonunda televizyon izleyerek boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.


Isıtma ve Soğutma İçin Klima

Antalya il genelinde ortalama sıcaklığın ve nem oranın yüksek olmasından dolayı sadece ısınma sistemi değil tüm odalarımızda yazın soğutma amaçlı kışın ise ısıtma amaçlı kullanılmak üzere klimalar standart olarak bulunmaktadır.

Ütü, Çamaşırhane & Temizlik

Ortak alanların temizliği düzenli olarak temizlik personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca çamaşır yıkama ve kurutma hizmetimizden talebe göre mevcut, ütü odası ise herkese açıktır.

Kablosuz İnternet Bağlantısı

Apartımızda misafirlerimizin özgürce kullanabilecekleri, 24 saat sınırsız internet bağlantısı mevcuttur.

7/24 Sıcak Su

Odalarımızda 24 saat sıcak su imkanı bulunmaktadır.

Yangına Karşı Önlem

Yangın yönetmeliğine uygun tüm odalarda duman dedektörleri ve yangın güvenlik sistemleri mevcuttur. Yasalar gereği acil haller durumunda misafirlerimizin kullanımı için yangın merdiveni bulunmaktadır.


Ulaşım Bilgileri


Akdeniz Üniversitesine 8 dk yürüyüş mesafesindedir.

AVM ve Bankalara 5-8 dk yürüyüş mesafesindedir.

Özgecan Aslan Gençlik Merkezine 1 dk yürüyüş mesafesindedir.

Antalya’nın bütün bölgelerine tek vasıtayla ulaşım imkanı ve otobüs durağına 1 dk mesafededir.

Salilyas Apartta öğrencilerin rahatça kullanabileceği geniş bir bahçe bulunmaktadır. Yemyeşil bahçede dilediğiniz zaman vakit geçirebilirsiniz.

Salilyas Apart – Kız Öğrenci Apartı

×